שולחנות קינוחים מיוחדים 2018-04-05T10:39:45+00:00
שולחן מעוצב ברוח גלובלית

שולחנות קינוחים מיוחדים

מתוקתקות, בין השאר, היא חברה לעיצוב שולחנות קינוחים מיוחדים. זהו הדובדבן שבקצפת, שמשדרג אירוע ומוסיף לו טוויסט טעים ומקורי.
כשמעצבים שולחן קינוחים צריך לחשוב הרבה מעבר למה יהיה מתוק וטעים. אנו משקיעות מחשבה רבה במציאת המרכיבים הנכונים שיוצרים שולחן קינוחים מיוחד. קודם כל, אנחנו מוצאות קונספט המתאים לאופי האירוע ולחוגגים, ולפיו אנו מעצבות את השולחן ואת האווירה סביבו.

אין גבול

כל אחד מאתנו שונה ברצונותיו וחלומותיו, ולכן הרעיונות לקונספט הם אינסופיים. עיצבנו אירועים פרחוניים בניחוח טרופי, ובסגנון חלל ופנטזיה. עיצבנו אירועים בסגנון ווינטג' רומנטי ורך, מכוניות מרוץ, כדורגל, ובהשראת סיפורי ילדות קלאסיים. כאשר הקונספט מדויק, ומתאים לחוגגים – נוצר הקליק. בעלי השמחה מרגישים כאילו נכנסו לסיפור אגדה משלהם.

ברגע שאנחנו "ננעלות" על קונספט, אנו מכינות את כל האלמנטים עבור השולחן המדובר. שולחנות קינוחים מיוחדים נועדו כדי להפוך את האירוע לא רק לטעים מהרגיל, אלא גם לאישי, מיוחד ובלתי נשכח. כל שולחן מעוצב לפי הקונספט עד לפרטים הכי קטנים: מהמפה והמגשים ועד לאביזרים ולקינוחים עצמם שמעטרים את השולחן וסביבתו. אנו תמיד מחפשות דרכים חדשות להפתיע עם שולחן מקורי, צבעוני ומתוק.

אירוע עסקי

עיצבנו אירועים עסקיים רבים, על פי נושאים רבים כגון חגים, מיתוג של חברה מסוימת או השקה של מוצר חדש.

כשחברת "דלתות רשפים" פנו אלינו, השתמשנו בלוגו הקרנף שלהם ליצירת שיכון שלם המאוכלס בקרנפים וקרנפיות מכל הסוגים והמקצועות.

וכשחברת HP ביקשו שולחנות קינוחים מיוחדים לכבוד ט"ו באב כחלק מהפקת אירוע עסקי, יצרנו עבורם עיצוב מקורי בצבעים הרכים, הנעימים והלא שגרתיים אפרסק, זהב ומנטה והפכנו את כל השולחן והקיר מאחוריו לסיפור אהבה מרגש ומתוק במיוחד.

אירוע פרטי

דוגמה מצוינת היא בת מצווה מיוחדת במינה שעיצבנו עבור אור הנפלאה, מתעמלת קרקע מוכשרת. שם עיצבנו שולחן קינוחים משגע ועמוס בכל טוב בנושא התעמלות. כל הקינוחים והעיצוב התקשטו בדמויות נערה מתעמלת בצבעיה האהובים של כלת השמחה: סגול, תכלת וזהב.

שולחנות קינוחים מיוחדים הופכים את האירוע לאישי, מרגש ומיוחד, ונשארים בזיכרון הרבה אחרי שהאירוע נגמר.

>>  לאירועים נוספים