חברה לעיצוב אירועים מיוחדים 2018-04-05T10:38:12+00:00
עיצוב מרכז שולחן אביבי ופרחוני

חברה לעיצוב אירועים מיוחדים

מתוקתקות היא חברה לעיצוב אירועים מיוחדים. אנחנו אוהבות לקחת אירוע "שגרתי" ולהפוך אותו לחד פעמי בעזרת קונספט מעניין שמייחד אותו. כדי להיות חברה לעיצוב אירועים מיוחדים צריך לחשוב מחוץ לקופסא, להיות יצירתיים ולחדש כל הזמן. להיות פתוחים לכל סוגי האירועים החל מחתונה מלכותית ועד להשקה של חברה למוצר חדש.

תעצמו רגע את העיניים ותנסו לדמיין את האירוע כמו שאתם רוצים שהוא יראה. בדרך כלל קשה לדמיין את הפרטים, יותר קל לדמיין רעיון כללי. צבעים. קונספט. כאן אנחנו נכנסות לתמונה. אנחנו נדאג לפרטים ונהפוך את הרעיון למציאות על ידי עיצוב שמתאים לכם בדיוק. זה יכול להיות לפי טעם אישי (צבע או תחביב אהובים למשל) או לפי מיתוג וצבעים של חברה. ואם אין לכם רעיון – זה גם בסדר. אתם מוזמנים להתקשר ונחשוב יחד איזה עיצוב לעשות במיוחד בשבילכם.

אירועים עסקיים

כשחברת AppsFlyer חיפשה חברה לעיצוב אירועים מיוחדים כדי לעצב אירוע הרמת כוסית לכבוד ראש השנה, הם פנו אלינו. יצרנו שני שולחנות קינוחים מיוחדים, מתוקים ומלוחים, ועיצבנו את החלל בצבעים חמים ואלמנטים של דבש ודבורים. בנוסף, שילבנו בכל האלמנטים את לוגו וצבעי החברה – כחול וירוק. התוצאה הייתה חגיגית והתאימה במיוחד למאורע ולמיתוג החברה.

אירועים פרטיים

כשפנו אלינו על מנת לעצב אירוע בת מצווה לנערה שרצתה להרגיש כבתוך סרט קולנוע, הפכנו אותה לכוכבת ליום אחד: עיצבנו את האירוע כפרימיירה על שטיח אדום. צבעי האירוע היו שחור, אדום ולבן, הקינוחים והקישוטים השתלבו היטב בקונספט, ושלל כוכבים זהובים ואלמנטים הוליוודיים השרו אווירה של פסטיבל סרטים.

הסתכלו בגלריות שלנו

כשהקמנו את מתוקתקות בתור חברה לעיצוב אירועים מיוחדים זה היה מתוך הבנה שאלה האירועים שמרגשים באמת. אלה אירועים שגורמים לתחושה כאילו נכנסים לתוך סיפור אגדה מאישי ואותם זוכרים לאורך זמן.

אם בא לכם על אירוע לפי עיצוב שכבר ראיתם אצלנו – ניקח אותו ונתאים אותו בשבילכם: הרי אין שני אירועים זהים. ואם בא לכם על רעיון שעוד לא ראינו: אדרבא – אין כמו רעיונות חדשים!

>>  לאירועים נוספים