חברה להפקת אירועים 2018-04-05T10:31:16+00:00
עיצוב לחתונה באוירה טרופית

חברה להפקת אירועים

כל מי שיצא לו פעם לארגן אירוע כלשהו יודע במה זה כרוך – צריך לדאוג למקום, קייטרינג, קינוחים, עיצוב החלל – ואלה רק אופציות די בסיסיות. מה אם תכננתם גם איזה הופעה או הפעלה כלשהי? דוכנים? עמדת מתנות? יש הרבה עבודה. ובואו נודה באמת – לא תמיד יש את הזמן והכוח לדאוג לכל הדברים ואז בקלות זה הופך לכאב ראש במקום למשהו מהנה ומרגש כמו שאירוע צריך להיות. לשם כך תוכלו להיעזר בחברה להפקת אירועים – להוריד מכם את כאב הראש ולעשות סדר בבלאגן.

אנחנו במתוקתקות עושות את כל זה, אך בנוסף אנחנו לא חברה רגילה. אנחנו חברה להפקת אירועים שמתמחה באירועי קונספט. אנחנו ניקח את האירוע שתפקידו בידינו ונהפוך אותו לקסום ומרגש, והכי חשוב – נהפוך אותו לשלכם. כבר בשיחת הטלפון הראשונה ננסה להכיר אתכם ולהבין מה מייחד אתכם (התחביבים שלכם, הצבעים האהובים, מיתוג של חברה מסוימת וכו') כדי למצוא את האלמנטים הנכונים, לשלב אותם בעיצוב וליצור אירוע מיוחד במינו. כל אירוע הוא שונה ומקורי.

אירוע עסקי

באירוע עסקי נתמקד במיתוג החברה ובמאורע אותו חוגגים.
בחברת Verint, למשל, אוהבים לחגוג לכבוד ילדי העובדים שעולים לכיתה א' בשנת הלימודים המתקרבת. ארגנו להם עיצוב מלא באותיות, ספרים, מספרים ואלמנטים נוספים בנושא בית-ספר. בנוסף, שולחן קינוחים צבעוני והפעלות מגוונות: אמנית בלונים, בועות סבון ענקיות, שולחן מתנות והצגה מיוחדת לילדים.

אירוע פרטי

באירוע פרטי נתמקד בעיקר בחתן/כלת השמחה ובטעם האישי שלהם.
כשקרן חגגה 40 הפקנו לכבודה חגיגה משגעת של אוכל ארגנטינאי, מוסיקה ורחבת ריקודים בשילוב עם הצבעים האהובים עליה: אדום, שחור וכסף.

יום הולדת, חתונה, הרמת כוסית, השקה, חג או כל סיבה אחרת למסיבה – נוכל לארגן את כל האירוע מא' ועד ת', לעצב אירוע ייחודי או שרק נעזור בעיצוב שולחן קינוחים משגע. בתור חברה להפקת אירועים נשמח תמיד לקבל רעיונות ואנשים חדשים לקונספט מקורי שעוד לא עשינו, או לקחת קונספט מוכר, להפוך אותו לאישי ומרגש ובכך ליצור אירוע שלא תשכחו.

>>  לאירועים נוספים