עיצוב אירועי קונספט 2018-04-05T10:28:25+00:00
עיצוב שולחן בנושא עליסה בארץ הפלאות

עיצוב אירועי קונספט

מתוקתקות היא חברה להפקת אירועים המתמחה בעיצוב אירועי קונספט.

מכיוון שכל אירוע נעשה באווירה שונה, לאנשים שונים ולמטרה שונה – לכל אירוע יש קונספט שמתאים לו. מדובר על אירוע מיוחד ולא שגרתי, הסובב סביב נושא מסוים. את הקונספט נבחר לפי אישיותו וטעמו של הלקוח ובתיאום עמו. עיצבנו אירועים לכבוד חג, לפי מיתוג של חברה מסוימת, או לפי טעם אישי ותחביבים של החוגגים. הדקורציה, הקולינריה, העיצוב, הגראפיקה והצבעים הם ברוח הנושא הנבחר.

איך מתחילים

כשניגשים לעיצוב אירועי קונספט הכי חשוב לנו להקשיב ולהכיר את הלקוח / החברה ולנסות להגשים את החלום שלהם עם עיצוב מדויק בשבילם.
כל אירוע הוא מיוחד במינו, ואנחנו עוסקות בעיצוב אירועי קונספט לכל קשת האירועים:

אירוע עסקי

ניקח את המיתוג של חברה מסוימת ואת הסיבה שלשמה התכנסנו (השקה, הרמת כוסית, חג, happy hour וכו') וניצור אירוע מיוחד וחגיגי.

כש-CEO בחברת Kaltura עזבה את תפקידה, הוחלט לא לתת לה ללכת בלי מסיבת פרידה ראויה. עיצבנו שולחן קינוחים בשלל צבעים שהפתיע את כל העובדים באמצע יום העבודה והפך את הפרידה למתוקה וצבעונית.

אירוע פרטי

נעצב אירוע אישי שסובב סביב מישהו אחד או שניים ויגרום להם להרגיש בסיפור אגדה פרטי. את הקונספט נבחר לפי האופי, התחביבים והטעם של החוגגים, וכמובן לפי המאורע.

כששירה חגגה בת מצווה, למשל, היא ביקשה להרגיש בסרט הוליוודי ליום אחד. לכן עיצבנו בת מצווה מהסרטים בצבעי שחור, אדום ולבן. בעזרת שטיח אדום, אלמנטים מעולם הקולנוע ושלל כוכבים זהובים הפכנו אותה לכוכבת!

במידה ויש לכם אירוע שתרצו לשדרג לפי רעיון מגניב שראיתם נוכל לקחת את הרעיון ולהפוך אותו לשלכם. יש לכם רעיון שעוד לא עשינו? גם טוב. הכי כיף לקחת רעיון חדש ולחשוב על דרכים מקוריות לעצב לפיו אירוע ושולחן קינוחים. וגם אם אתם לא מצליחים להיסגר על איך האירוע שלכם אמור להיראות, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונחשוב יחד איך לעצב את האירוע כך שיתאים לכם בדיוק. עיצוב אירועי קונספט זאת אומנות, ואנחנו נהנות ממנה.

>> לאירועים נוספים