עיצוב שולחן קינוחים 2018-10-15T14:50:52+00:00
שולחן מתוקים באוירת ולנטיין

עיצוב שולחן קינוחים

אנחנו במתוקתקות יודעות שעיצוב מיוחד לאירוע זאת אומנות, ועיצוב שולחן קינוחים מתאים יכול לשדרג כל אירוע למיוחד על ידי חשיבה והמון יצירתיות. כל אחד יכול לקחת קצת ממתקים ולסדר על שולחן, אבל האם כל כך פשוט לעצב שולחן יפה? ולא סתם יפה – מקורי, עם קונספט וצבעים שמשתלבים יחד…

אז איך מתחילים

השלב הראשון הוא להקשיב – מה הלקוח/ה אוהב/ת? איזה רעיון? איזה צבעים? רק אחר כך אנחנו יכולות לשבת, לחשוב וליצור רעיונות שיתאימו בדיוק לבן אדם או לחברה שלכבודם חוגגים. זה השלב שלנו לחשוב ולהיות יצירתיות! יש לכם רעיון או קונספט מקורי שעוד לא יצא לנו לעשות? מעולה. אתגרו אותנו עם רעיון חדש שנוכל להגשים בעיצוב שולחן קינוחים מקורי שעוד לא עשינו. הסוד הוא לקחת השראה ממישהו, מרעיון, מיתוג או אפילו משילוב צבעים ולהפוך אותו למשהו חדש.

תהליך העיצוב

כשניגש לעיצוב שולחן קינוחים נתחיל בלשחק עם הגבהים השונים ונוסיף תפאורה וקישוטים שונים – בכל אירוע יהיו אלמנטים ואביזרים ייחודיים. לאחר מכן נסדר את הקינוחים לפי הכלים והמגשים המתאימים ובסוף נקשט עם גרפיקה שייצרנו במיוחד בשביל האירוע המדובר.

כשרשת ורדינון, למשל, הוציאו ליין חדש של מצעים בשיתוף עם חברת דיסני לקחנו חלק בהשקה ועיצבנו להם שולחן קינוחים שופע בסגנון ערימת מתנות ענקית מעוטרת בדמויות האהובות – מיקי ומיני מאוס – וכמובן, בצבעים המתאימים: שחור, אדום ולבן.

דוגמא נוספת הייתה כשאור חגגה בת מצווה ואנחנו הוזמנו להפיק את האירוע בשלל צבעים. את השולחנות קישטו פרחים, נרות ודמויות והחלל כולו עוצב בכל צבעי הקשת.

אין שני אירועים שנראים אותו דבר

התוצאה היא תמיד מקורית, וגם אם הקונספט מוכר – תמיד ממציאים את הגלגל מחדש עם רעיונות מיוחדים ושולחן קינוחים שנועד במיוחד לאירוע שלכבודו נוצר.
האירועים מתחלקים לשתי קטגוריות עיקריות – אירוע עסקי ואירוע פרטי. שתיהן שונות בתכלית. אבל לא משנה באיזה אירוע מדובר – רשמי או משוגע, גדול או קטן, הפקה, עיצוב – אנחנו נשמח לקחת חלק ולעזור להפוך את האירוע למדויק ובלתי נשכח.

>>  לאירועים נוספים