הפקת אירוע עסקי 2018-04-05T10:25:27+00:00
אירוע בלונה פארק בהפקת מתוקתקות

הפקת אירוע עסקי

פעילות הפקת האירועים מתחלקת לשניים – הפקת אירוע עסקי והפקת אירוע פרטי, וההבדלים ביניהם ניכרים:

הפקת אירוע פרטי

כשאנו מפיקות אירוע פרטי, אנו ממקדות אותו סביב אדם מסוים או שניים שלכבודם התכנסנו ובאנו לחגוג את האירוע. במקרה כזה, נעצב את האירוע סביב הטעם האישי והתחביבים של חתן או כלת השמחה.

הפקת אירוע עסקי

אירוע עסקי זה סיפור אחר לגמרי. דמיינו יום עבודה.. ועוד אחד.. עוד חודש.. עוד שנה.. השגרה שוחקת ומעייפת. גם אם אתם עובדים בעבודה חלומית, מלאכת היום-יום היא עניין מתיש. לכן חברות רבות מבקשות לשבור את השגרה מדי פעם, ולגוון את עמל השיגרה ביום כיף או אירוע גיבוש, להרמת המוראל ושיפור האווירה.

כאן אנחנו נכנסות לתמונה. בזכות ההתמחות שלנו בעיצוב אירועי קונספט, אנו משדרגות כל אירוע והופכות אותו למיוחד ובלתי נשכח בעזרת עיצוב, שולחן קינוחים או הפקה כוללת של האירוע.

תהליך העיצוב

כשאנו ניגשות לאירוע עסקי חשוב לנו לשים דגש על המיתוג הייחודי של כל חברה ולכן ננסה להבין עליה כמה שיותר פרטים כבר בשיחת הטלפון הראשונה: הלוגו, הסלוגן, המקצוע, הצבעים. את האלמנטים האלה ניקח ונשלב בעיצוב מיוחד במינו. אין שני אירועים שנראים אותו דבר!

דוגמה מעולה הייתה כשחברת SentinelOne ביקשו מאתנו לעצב להם שולחן לכבוד ראש השנה – אבל בקונספט מיוחד: משתה מתקופת הרנסאנס. עיצבנו שולחן עמוס בשפע וכל טוב – קינוחים, מאפים, פירות ותפאורה – ממותגים כמובן בצבעים ואלמנטים של ראש השנה בשילוב עם המיתוג של החברה. יצא משתה אמיתי.

לא משנה אם זאת הרמת כוסית, השקה של מוצר חדש, חג או פשוט יום כיף לעובדים – כל אירוע הוא חגיגה חדשה של צבעים, טעמים ואינספור אלמנטים שנועדו כדי לשבור את השגרה ופשוט להנות. חברה שתפקיד בידינו הפקת אירוע עסקי תוכל להיות רגועה שנדאג לכל פרט ופרט ונהפוך את האירוע שלה ליפהפה, מיוחד ומקורי על ידי המון יצירתיות והקשבה.

>> לאירועים נוספים